
Omiljeni
Akcija

134.00
89.33 din/L
137.46
91.64 din/L
139.99
93.33 din/L148.99
99.33 din/L
148.99
99.33 din/L
148.99
99.33 din/L149.05
99.37 din/L149.05
99.37 din/L149.05
99.37 din/L
151.99
101.33 din/L
152.00
101.33 din/L
152.36
101.57 din/L
156.99
104.66 din/LGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: Trnava Promet po 89.33 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 1.5L | 134.00 din | 89.33 din/L |
![]() | 1.5L | 137.46 din | 91.64 din/L |
![]() | 1.5L | 139.99 din | 93.33 din/L |
| 1.5L | 148.99 din | 99.33 din/L | |
![]() | 1.5L | 148.99 din | 99.33 din/L |
![]() | 1.5L | 148.99 din | 99.33 din/L |
| 1.5L | 149.05 din | 99.37 din/L | |
| 1.5L | 149.05 din | 99.37 din/L | |
| 1.5L | 149.05 din | 99.37 din/L | |
![]() | 1.5L | 151.99 din | 101.33 din/L |
![]() | 1.5L | 152.00 din | 101.33 din/L |
![]() | 1.5L | 152.36 din | 101.57 din/L |
![]() | 1.5L | 156.99 din | 104.66 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
71.99143.98 din/L | 77.72155.44 din/L | 77.73155.46 din/L | 79.99159.98 din/L | 83.99167.98 din/L | 83.99167.98 din/L | 83.99167.98 din/L | 84.28168.56 din/L | 84.28168.56 din/L | 84.99169.98 din/L | 85.99171.98 din/L | 86.15172.30 din/L | 87.99175.98 din/L | 94.00188.00 din/L | — | — | — | 143.98 din/L | |
| — | 137.4691.64 din/L | 152.36101.57 din/L | — | 148.9999.33 din/L | 148.9999.33 din/L | 148.9999.33 din/L | 149.0599.37 din/L | 149.0599.37 din/L | 139.9993.33 din/L | 151.99101.33 din/L | — | 156.99104.66 din/L | — | 134.0089.33 din/L | 149.0599.37 din/L | 152.00101.33 din/L | 89.33 din/L |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 13 od 75 prodavaca
✓134.00 RSD89.33 din/L

✓137.46 RSD91.64 din/L

✓139.99 RSD93.33 din/L
✓148.99 RSD99.33 din/L

✓148.99 RSD99.33 din/L

✓148.99 RSD99.33 din/L
✓149.05 RSD99.37 din/L
✓149.05 RSD99.37 din/L
✓149.05 RSD99.37 din/L

✓151.99 RSD101.33 din/L

✓152.00 RSD101.33 din/L

✓152.36 RSD101.57 din/L

✓156.99 RSD104.66 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!


128.80
128.80 din/L
129.99
129.99 din/L
129.99
129.99 din/L138.99
138.99 din/L139.49
139.49 din/L
139.49
139.49 din/L+11 vise

34.99
174.95 din/L
37.00
185.00 din/L
45.14
225.70 din/L

89.99
6.00 din/L
117.20
7.81 din/L
129.90
8.66 din/L
329.99
1319.96 din/L
339.99
1359.96 din/L
813.99
1627.98 din/L
35.00
175.00 din/L
65.00
260.00 din/L
519.99
693.32 din/L