Logo
lupa-ikonica
lupa-ikonica
Omiljeni
Akcija
Sok pomorandza Nije svejedno 1.5l PET
Trnava Promet-logo
134.00
89.33 din/L
Fortuna-logo
137.46
91.64 din/L
DTL Vum-logo
139.99
93.33 din/L
Maxi-logo
148.99
99.33 din/L
Shop&Go-logo
148.99
99.33 din/L
Mega Maxi-logo
148.99
99.33 din/L
IDEA-logo
149.05
99.37 din/L
DIS-logo
149.05
99.37 din/L
Roda-logo
149.05
99.37 din/L
Quattro-logo
151.99
101.33 din/L
Šumadija Market-logo
152.00
101.33 din/L
Metalac Proleter-logo
152.36
101.57 din/L
Super Vero-logo
156.99
104.66 din/L
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :
baner

Poređenje jediničnih cena

Najjeftinije po L: Trnava Promet po 89.33 din/L
ProdavacPakovanjeCenaCena po jedinici
Trnava Promet
Trnava Prometnajjeftinije
1.5L
134.00 din
89.33 din/L
Fortuna
Fortuna
1.5L
137.46 din
91.64 din/L
DTL Vum
DTL Vum
1.5L
139.99 din
93.33 din/L
Maxi
Maxi
1.5L
148.99 din
99.33 din/L
Shop&Go
Shop&Go
1.5L
148.99 din
99.33 din/L
Mega Maxi
Mega Maxi
1.5L
148.99 din
99.33 din/L
IDEA
IDEA
1.5L
149.05 din
99.37 din/L
DIS
DIS
1.5L
149.05 din
99.37 din/L
Roda
Roda
1.5L
149.05 din
99.37 din/L
Quattro
Quattro
1.5L
151.99 din
101.33 din/L
Šumadija Market
Šumadija Market
1.5L
152.00 din
101.33 din/L
Metalac Proleter
Metalac Proleter
1.5L
152.36 din
101.57 din/L
Super Vero
Super Vero
1.5L
156.99 din
104.66 din/L

Varijante pakovanja

Varijanta
Univerexport
Univerexport
Fortuna
Fortuna
Metalac Proleter
Metalac Proleter
Plus Cash&Carry
Plus Cash&Carry
Maxi
Maxi
Shop&Go
Shop&Go
Mega Maxi
Mega Maxi
IDEA
IDEA
Roda
Roda
DTL Vum
DTL Vum
Quattro
Quattro
DTL Tekijanka
DTL Tekijanka
Super Vero
Super Vero
Zlatan Trag
Zlatan Trag
Trnava Promet
Trnava Promet
DIS
DIS
Šumadija Market
Šumadija Market
Najjeftinija
71.99143.98 din/L
77.72155.44 din/L
77.73155.46 din/L
79.99159.98 din/L
83.99167.98 din/L
83.99167.98 din/L
83.99167.98 din/L
84.28168.56 din/L
84.28168.56 din/L
84.99169.98 din/L
85.99171.98 din/L
86.15172.30 din/L
87.99175.98 din/L
94.00188.00 din/L
———143.98 din/L
—
137.4691.64 din/L
152.36101.57 din/L
—
148.9999.33 din/L
148.9999.33 din/L
148.9999.33 din/L
149.0599.37 din/L
149.0599.37 din/L
139.9993.33 din/L
151.99101.33 din/L
—
156.99104.66 din/L
—
134.0089.33 din/L
149.0599.37 din/L
152.00101.33 din/L
89.33 din/L

Mapa dostupnosti

Dostupno kod 13 od 75 prodavaca
Trnava Promet
Trnava Promet
✓134.00 RSD89.33 din/L
Fortuna
Fortuna
✓137.46 RSD91.64 din/L
DTL Vum
DTL Vum
✓139.99 RSD93.33 din/L
Maxi
Maxi
✓148.99 RSD99.33 din/L
Shop&Go
Shop&Go
✓148.99 RSD99.33 din/L
Mega Maxi
Mega Maxi
✓148.99 RSD99.33 din/L
IDEA
IDEA
✓149.05 RSD99.37 din/L
DIS
DIS
✓149.05 RSD99.37 din/L
Roda
Roda
✓149.05 RSD99.37 din/L
Quattro
Quattro
✓151.99 RSD101.33 din/L
Šumadija Market
Šumadija Market
✓152.00 RSD101.33 din/L
Metalac Proleter
Metalac Proleter
✓152.36 RSD101.57 din/L
Super Vero
Super Vero
✓156.99 RSD104.66 din/L

Prijave cena korisnika

Cene koje su kupci prijavili na licu mesta

Prijavite se da prijavite cenu

Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

Uporedite sa sličnim proizvodima