
Omiljeni
Akcija

228.90
38.15 din/L278.99
46.50 din/L324.48
54.08 din/L324.48
54.08 din/L326.40
54.40 din/LOpis proizvoda i karakteristike
Brend: Mivela
Količina i jedinica mere: 1kom
Poznati bar-kodovi: 8600599002199
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: DTL SP po 38.15 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 6x1L | 228.90 din | 38.15 din/L |
| 6x1L | 278.99 din | 46.50 din/L | |
| 6x1L | 324.48 din | 54.08 din/L | |
| 6x1L | 324.48 din | 54.08 din/L | |
| 6x1L | 326.40 din | 54.40 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
39.9929.62 din/L | 59.9944.44 din/L | 59.9944.44 din/L | 64.9948.14 din/L | 64.9948.14 din/L | 69.9951.84 din/L | — | 29.62 din/L | |
326.4054.40 din/L | — | 278.9946.50 din/L | 324.4854.08 din/L | 324.4854.08 din/L | — | 228.9038.15 din/L | 38.15 din/L |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 5 od 75 prodavaca
✓228.90 RSD38.15 din/L
✓278.99 RSD46.50 din/L
✓324.48 RSD54.08 din/L
✓324.48 RSD54.08 din/L
✓326.40 RSD54.40 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

56.99
37.99 din/L
59.99
39.99 din/L59.99
39.99 din/L
64.99
43.33 din/L
31.99
2.13 din/L
95.99
16.00 din/L
137.45
22.91 din/L
158.00
26.33 din/L
159.99
26.66 din/L
44.99
22.50 din/L
219.99
36.66 din/L

44.99
29.99 din/L
45.00
30.00 din/L
45.00
30.00 din/L
49.90
33.27 din/L
49.99
33.33 din/L49.99
33.33 din/L+14 vise


322.99
215.33 din/L324.99
216.66 din/L324.99
216.66 din/L324.99
216.66 din/L
