Logo
lupa-ikonica
lupa-ikonica
Omiljeni
Akcija
LEDENI ČAJ FUZETTEA CHERRY ELD 1,5L
SP Marketi-logo
148.19
98.79 din/L
Gomex-logo
155.27
103.51 din/L
Medius-logo
156.99
104.66 din/L
IDEA-logo
159.49
106.33 din/L
Roda-logo
159.49
106.33 din/L
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :
baner

Poređenje jediničnih cena

Najjeftinije po L: SP Marketi po 98.79 din/L
ProdavacPakovanjeCenaCena po jedinici
SP Marketi
SP Marketinajjeftinije
1.5L
148.19 din
98.79 din/L
Gomex
Gomex
1.5L
155.27 din
103.51 din/L
Medius
Medius
1.5L
156.99 din
104.66 din/L
IDEA
IDEA
1.5L
159.49 din
106.33 din/L
Roda
Roda
1.5L
159.49 din
106.33 din/L

Varijante pakovanja

Varijanta
DIS
DIS
Medius
Medius
IDEA
IDEA
Roda
Roda
SP Marketi
SP Marketi
Gomex
Gomex
Najjeftinija
69.99139.98 din/L
85.99171.98 din/L
88.26176.52 din/L
88.26176.52 din/L
——139.98 din/L
—
156.99104.66 din/L
159.49106.33 din/L
159.49106.33 din/L
148.1998.79 din/L
155.27103.51 din/L
98.79 din/L

Mapa dostupnosti

Dostupno kod 5 od 75 prodavaca
SP Marketi
SP Marketi
✓148.19 RSD98.79 din/L
Gomex
Gomex
✓155.27 RSD103.51 din/L
Medius
Medius
✓156.99 RSD104.66 din/L
IDEA
IDEA
✓159.49 RSD106.33 din/L
Roda
Roda
✓159.49 RSD106.33 din/L

Prijave cena korisnika

Cene koje su kupci prijavili na licu mesta

Prijavite se da prijavite cenu

Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

Uporedite sa sličnim proizvodima