Omiljeni
Akcija

148.19
98.79 din/L
155.27
103.51 din/L
156.99
104.66 din/L159.49
106.33 din/L159.49
106.33 din/LGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: SP Marketi po 98.79 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 1.5L | 148.19 din | 98.79 din/L |
![]() | 1.5L | 155.27 din | 103.51 din/L |
![]() | 1.5L | 156.99 din | 104.66 din/L |
| 1.5L | 159.49 din | 106.33 din/L | |
| 1.5L | 159.49 din | 106.33 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
69.99139.98 din/L | 85.99171.98 din/L | 88.26176.52 din/L | 88.26176.52 din/L | — | — | 139.98 din/L | |
| — | 156.99104.66 din/L | 159.49106.33 din/L | 159.49106.33 din/L | 148.1998.79 din/L | 155.27103.51 din/L | 98.79 din/L |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 5 od 75 prodavaca
✓148.19 RSD98.79 din/L

✓155.27 RSD103.51 din/L

✓156.99 RSD104.66 din/L
✓159.49 RSD106.33 din/L
✓159.49 RSD106.33 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

69.99
139.98 din/L
85.99
171.98 din/L88.26
176.52 din/L88.26
176.52 din/L89.99
59.99 din/L50.99
101.98 din/L50.99
101.98 din/L
339.98
3399.80 din/kg364.50
3645.00 din/kg364.50
3645.00 din/kg379.99
3799.90 din/kg
399.99
3999.90 din/kg417.99
4179.90 din/kg+2 vise

76.56
51.04 din/L
122.99
245.98 din/L129.99
259.98 din/L89.99
6.00 din/L
99.35
6.62 din/L