
Omiljeni
Akcija
58.99
235.96 din/L
58.99
235.96 din/L59.99
239.96 din/L60.57
242.28 din/L60.57
242.28 din/LGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: Maxi po 235.96 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
| 250ml | 58.99 din | 235.96 din/L | |
![]() | 250ml | 58.99 din | 235.96 din/L |
| 250ml | 59.99 din | 239.96 din/L | |
| 250ml | 60.57 din | 242.28 din/L | |
| 250ml | 60.57 din | 242.28 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | Najjeftinija | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
58.99235.96 din/L | 58.99235.96 din/L | 59.99239.96 din/L | 60.57242.28 din/L | 60.57242.28 din/L | 235.96 din/L | |
| — | 94.99189.98 din/L | 95.99191.98 din/L | 97.99195.98 din/L | 97.99195.98 din/L | 189.98 din/L |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 5 od 75 prodavaca✓58.99 RSD235.96 din/L

✓58.99 RSD235.96 din/L
✓59.99 RSD239.96 din/L
✓60.57 RSD242.28 din/L
✓60.57 RSD242.28 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

132.34
88.23 din/L
149.99
99.99 din/L
156.00
104.00 din/L
157.30
104.87 din/L
158.15
105.43 din/L
159.00
106.00 din/L+11 vise
75.00
150.00 din/L75.00
150.00 din/L
82.99
165.98 din/L
93.11
186.22 din/L135.64
90.43 din/L135.64
90.43 din/L
158.99
105.99 din/L
177.63
118.42 din/L
75.00
150.00 din/L75.00
150.00 din/L79.99
159.98 din/L
119.99
239.98 din/L
157.99
105.33 din/L
199.99
133.33 din/L
79.99
159.98 din/L
75.00
150.00 din/L75.00
150.00 din/L79.99
159.98 din/L
119.99
239.98 din/L

64.97
196.88 din/L
70.00
212.12 din/L
71.00
215.15 din/L
71.75
217.42 din/L72.49
219.67 din/L
72.49
219.67 din/L+7 vise
