
Omiljeni
Akcija
78.99
157.98 din/L
78.99
157.98 din/L79.72
159.44 din/L79.72
159.44 din/L99.99
199.98 din/LGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: Maxi po 157.98 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
| 500ml | 78.99 din | 157.98 din/L | |
![]() | 500ml | 78.99 din | 157.98 din/L |
| 500ml | 79.72 din | 159.44 din/L | |
| 500ml | 79.72 din | 159.44 din/L | |
| 500ml | 99.99 din | 199.98 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | Najjeftinija | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
78.99157.98 din/L | 78.99157.98 din/L | 79.72159.44 din/L | 79.72159.44 din/L | 99.99199.98 din/L | 157.98 din/L | |
140.9993.99 din/L | 140.9993.99 din/L | 141.7594.50 din/L | 141.7594.50 din/L | 149.9999.99 din/L | 93.99 din/L |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 5 od 75 prodavaca✓78.99 RSD157.98 din/L

✓78.99 RSD157.98 din/L
✓79.72 RSD159.44 din/L
✓79.72 RSD159.44 din/L
✓99.99 RSD199.98 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

511.49
10229.80 din/kg
511.49
10229.80 din/kg
511.49
10229.80 din/kg75.00
150.00 din/L75.00
150.00 din/L
82.99
165.98 din/L
93.11
186.22 din/L
75.00
150.00 din/L75.00
150.00 din/L79.99
159.98 din/L
119.99
239.98 din/L
93.41
186.82 din/L
94.07
188.14 din/L
99.00
198.00 din/L100.49
200.98 din/L
100.49
200.98 din/L
100.49
200.98 din/L+1 vise

82.99
165.98 din/L
93.11
186.22 din/L
351.99
8799.75 din/kg52.13
1737.67 din/kg
358.80
8970.00 din/kg
359.00
8975.00 din/kg