Logo
lupa-ikonica
lupa-ikonica
Omiljeni
Akcija
Kapsule ILLY Lungo 15kom
Naruči Kafu-logo
690.00
46.00 din/kom
Mozda zastarelo
Roda-logo
729.99
48.67 din/kom
IDEA-logo
759.99
50.67 din/kom

Opis proizvoda i karakteristike

Brend: Illy

Količina i jedinica mere: 1kom

Poznati bar-kodovi: 8003753158617

Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :
baner

Poređenje jediničnih cena

Najjeftinije po kom: Naruči Kafu po 46.00 din/kom
ProdavacPakovanjeCenaCena po jedinici
Naruči Kafu
Naruči Kafunajjeftinije
15kom
690.00 din
46.00 din/kom
Roda
Roda
15kom
729.99 din
48.67 din/kom
IDEA
IDEA
15kom
759.99 din
50.67 din/kom

Varijante pakovanja

Varijanta
Knjaz Natura
Knjaz Natura
Naruči Kafu
Naruči Kafu
Roda
Roda
IDEA
IDEA
Najjeftinija
690.0069.00 din/kom
———69.00 din/kom
—
690.0046.00 din/kom
729.9948.67 din/kom
759.9950.67 din/kom
46.00 din/kom

Mapa dostupnosti

Dostupno kod 3 od 75 prodavaca
Naruči Kafu
Naruči Kafu
✓690.00 RSD46.00 din/kom
Roda
Roda
✓729.99 RSD48.67 din/kom
IDEA
IDEA
✓759.99 RSD50.67 din/kom

Prijave cena korisnika

Cene koje su kupci prijavili na licu mesta

Prijavite se da prijavite cenu

Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

Uporedite sa sličnim proizvodima