
Omiljeni
Akcija

690.00
46.00 din/komMozda zastarelo
729.99
48.67 din/kom759.99
50.67 din/komOpis proizvoda i karakteristike
Brend: Illy
Količina i jedinica mere: 1kom
Poznati bar-kodovi: 8003753158617
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kom: Naruči Kafu po 46.00 din/kom
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 15kom | 690.00 din | 46.00 din/kom |
| 15kom | 729.99 din | 48.67 din/kom | |
| 15kom | 759.99 din | 50.67 din/kom |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||
|---|---|---|---|---|---|
690.0069.00 din/kom | — | — | — | 69.00 din/kom | |
| — | 690.0046.00 din/kom | 729.9948.67 din/kom | 759.9950.67 din/kom | 46.00 din/kom |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 3 od 75 prodavaca
✓690.00 RSD46.00 din/kom
✓729.99 RSD48.67 din/kom
✓759.99 RSD50.67 din/kom
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!


630.00
63.00 din/komAkcija
KAFETERIJA Vuk kapsule 10kom

500.99
50.10 din/kom522.99
52.30 din/kom

399.99
399.99 din/kom
399.99
399.99 din/kom
399.99
399.99 din/kom
399.99
399.99 din/kom
727.30
3969.98 din/kg
899.99
4912.61 din/kg
351.99
8799.75 din/kg
