
Omiljeni
Akcija

690.00
69.00 din/kom
690.00
69.00 din/komMozda zastarelo
749.99
75.00 din/kom759.99
76.00 din/komGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kom: Knjaz Natura po 69.00 din/kom
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 10kom | 690.00 din | 69.00 din/kom |
![]() | 10kom | 690.00 din | 69.00 din/kom |
| 10kom | 749.99 din | 75.00 din/kom | |
| 10kom | 759.99 din | 76.00 din/kom |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
690.0069.00 din/kom | 690.0069.00 din/kom | 749.9975.00 din/kom | 759.9976.00 din/kom | — | — | — | — | 69.00 din/kom | |
1500.0083.33 din/kom | 1490.0082.78 din/kom | — | — | 1269.0070.50 din/kom | 1299.9972.22 din/kom | 1499.0083.28 din/kom | 1660.0092.22 din/kom | 70.50 din/kom |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 4 od 75 prodavaca
✓690.00 RSD69.00 din/kom

✓690.00 RSD69.00 din/kom
✓749.99 RSD75.00 din/kom
✓759.99 RSD76.00 din/kom
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!


211.68
40707.69 din/kg
309.99
59613.46 din/kg
440.44
1761.76 din/kg

499.99
3571.36 din/kg

699.99
12280.53 din/kg

420.80
6011.43 din/kg
522.99
7471.29 din/kg
529.99
7571.29 din/kg
539.99
7714.14 din/kg

630.00
63.00 din/kom

519.99
9454.36 din/kg
549.99
9999.82 din/kg

459.99
9019.41 din/kg


