Akcija

Omiljeni
Akcija

Mozda zastarelo

550.00
55.00 din/komGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kom: Gimoka po 39.90 din/kom
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 10kom | 399.00 dinakcija | 39.90 din/kom |
![]() | 10kom | 550.00 din | 55.00 din/kom |
| 10kom | 589.00 dinakcija | 58.90 din/kom |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |
|---|---|---|---|---|
399.0039.90 din/kom | 550.0055.00 din/kom | 589.0058.90 din/kom | 39.90 din/kom | |
1099.0030.53 din/kom | — | — | 30.53 din/kom |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 3 od 75 prodavaca
✓399.00 RSD39.90 din/komAkcija

✓550.00 RSD55.00 din/kom
✓589.00 RSD58.90 din/komAkcija
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!


253.90
48826.92 din/kg
309.98
59611.54 din/kg
219.99
3666.50 din/kg

1499.00
5996.00 din/kgAkcija
Espresso kafa CARRARO Globo Oro u zrnu 1kg

Akcija
Espresso kafa CARRARO Super Bar u zrnu 1kg

Akcija
Espresso kafa DELONGHI Crema u zrnu 1kg


3800.00
3800.00 din/kg

1740.00
6960.00 din/kg
1740.00
6960.00 din/kg

990.00
3960.00 din/kg
1080.00
4320.00 din/kg