
Omiljeni
Akcija

239.99
2399.90 din/kg
240.00
2400.00 din/kg249.88
2498.80 din/kg
249.90
2499.00 din/kg
249.99
2499.90 din/kg
249.99
2499.90 din/kg249.99
2499.90 din/kg254.99
2549.90 din/kg
259.00
2590.00 din/kg
259.35
2593.50 din/kg
259.90
2599.00 din/kg259.99
2599.90 din/kg259.99
2599.90 din/kg
259.99
2599.90 din/kg
266.99
2669.90 din/kg
269.99
2699.90 din/kg
270.18
2701.80 din/kg
271.99
2719.90 din/kg
273.00
2730.00 din/kg
273.00
2730.00 din/kgOpis proizvoda i karakteristike
Brend: Grand
Količina i jedinica mere: 100g
Poznati bar-kodovi: 8606018311736
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Plus Cash&Carry po 2399.90 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 100g | 239.99 din | 2399.90 din/kg |
![]() | 100g | 240.00 din | 2400.00 din/kg |
| 100g | 249.88 din | 2498.80 din/kg | |
![]() | 100g | 249.90 din | 2499.00 din/kg |
![]() | 100g | 249.99 din | 2499.90 din/kg |
![]() | 100g | 249.99 din | 2499.90 din/kg |
| 100g | 249.99 din | 2499.90 din/kg | |
| 100g | 254.99 din | 2549.90 din/kg | |
![]() | 100g | 259.00 din | 2590.00 din/kg |
![]() | 100g | 259.35 din | 2593.50 din/kg |
![]() | 100g | 259.90 din | 2599.00 din/kg |
| 100g | 259.99 din | 2599.90 din/kg | |
| 100g | 259.99 din | 2599.90 din/kg | |
![]() | 100g | 259.99 din | 2599.90 din/kg |
![]() | 100g | 266.99 din | 2669.90 din/kg |
![]() | 100g | 269.99 din | 2699.90 din/kg |
![]() | 100g | 270.18 din | 2701.80 din/kg |
![]() | 100g | 271.99 din | 2719.90 din/kg |
![]() | 100g | 273.00 din | 2730.00 din/kg |
![]() | 100g | 273.00 din | 2730.00 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
239.992399.90 din/kg | 240.002400.00 din/kg | 249.882498.80 din/kg | 249.902499.00 din/kg | 249.992499.90 din/kg | 249.992499.90 din/kg | 249.992499.90 din/kg | 254.992549.90 din/kg | 259.002590.00 din/kg | 259.352593.50 din/kg | 259.902599.00 din/kg | 259.992599.90 din/kg | 259.992599.90 din/kg | 259.992599.90 din/kg | 266.992669.90 din/kg | 269.992699.90 din/kg | 270.182701.80 din/kg | 271.992719.90 din/kg | 273.002730.00 din/kg | 273.002730.00 din/kg | — | 2399.90 din/kg | |
479.972399.85 din/kg | 480.002400.00 din/kg | 489.802449.00 din/kg | 499.902499.50 din/kg | 489.992449.95 din/kg | 499.992499.95 din/kg | 489.992449.95 din/kg | 499.992499.95 din/kg | 539.002695.00 din/kg | 527.352636.75 din/kg | 519.902599.50 din/kg | 499.992499.95 din/kg | 499.992499.95 din/kg | 499.992499.95 din/kg | 519.992599.95 din/kg | 499.992499.95 din/kg | 499.992499.95 din/kg | 539.992699.95 din/kg | 546.002730.00 din/kg | 546.002730.00 din/kg | 488.002440.00 din/kg | 2399.85 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 20 od 75 prodavaca
✓239.99 RSD2399.90 din/kg

✓240.00 RSD2400.00 din/kg
✓249.88 RSD2498.80 din/kg

✓249.90 RSD2499.00 din/kg

✓249.99 RSD2499.90 din/kg

✓249.99 RSD2499.90 din/kg
✓249.99 RSD2499.90 din/kg
✓254.99 RSD2549.90 din/kg

✓259.00 RSD2590.00 din/kg

✓259.35 RSD2593.50 din/kg

✓259.90 RSD2599.00 din/kg
✓259.99 RSD2599.90 din/kg
✓259.99 RSD2599.90 din/kg

✓259.99 RSD2599.90 din/kg

✓266.99 RSD2669.90 din/kg

✓269.99 RSD2699.90 din/kg

✓270.18 RSD2701.80 din/kg

✓271.99 RSD2719.90 din/kg

✓273.00 RSD2730.00 din/kg

✓273.00 RSD2730.00 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!


1.04
2.08 din/kg
1086.00
2172.00 din/kg1099.00
2198.00 din/kg
1099.99
2199.98 din/kg
1099.99
2199.98 din/kg1099.99
2199.98 din/kg+14 vise


24.99
1785.00 din/kg
32.99
2356.43 din/kg

670.00
2680.00 din/kg
880.00
3520.00 din/kg
890.00
3560.00 din/kg
899.00
3596.00 din/kg

3900.00
3900.00 din/kg

4300.00
4300.00 din/kg
4999.00
4999.00 din/kg

4250.00
4250.00 din/kg

147.99
643.43 din/L149.99
652.13 din/L149.99
652.13 din/L149.99
652.13 din/L149.99
652.13 din/LAkcija
Instant kafa JACOBS Cronat gold 200g


1224.00
6120.00 din/kg1567.99
7839.95 din/kg
1649.99
8249.95 din/kg
1649.99
8249.95 din/kg1679.99
8399.95 din/kg+1 vise
