
Omiljeni
Akcija

356.60
1783.00 din/kg359.99
1799.95 din/kg359.99
1799.95 din/kg
359.99
1799.95 din/kg
364.99
1824.95 din/kg
373.99
1869.95 din/kg377.49
1887.45 din/kg389.99
1949.95 din/kg389.99
1949.95 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: Zlatan Trag po 1783.00 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 200g | 356.60 din | 1783.00 din/kg |
| 200g | 359.99 din | 1799.95 din/kg | |
| 200g | 359.99 din | 1799.95 din/kg | |
![]() | 200g | 359.99 din | 1799.95 din/kg |
![]() | 200g | 364.99 din | 1824.95 din/kg |
![]() | 200g | 373.99 din | 1869.95 din/kg |
| 200g | 377.49 din | 1887.45 din/kg | |
| 200g | 389.99 din | 1949.95 din/kg | |
| 200g | 389.99 din | 1949.95 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
160.441604.40 din/kg | 178.301783.00 din/kg | 179.991799.90 din/kg | 179.991799.90 din/kg | 179.991799.90 din/kg | 182.991829.90 din/kg | 186.991869.90 din/kg | 199.991999.90 din/kg | 199.991999.90 din/kg | 1604.40 din/kg | |
377.491887.45 din/kg | 356.601783.00 din/kg | 359.991799.95 din/kg | 359.991799.95 din/kg | 359.991799.95 din/kg | 364.991824.95 din/kg | 373.991869.95 din/kg | 389.991949.95 din/kg | 389.991949.95 din/kg | 1783.00 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 9 od 75 prodavaca
✓356.60 RSD1783.00 din/kg
✓359.99 RSD1799.95 din/kg
✓359.99 RSD1799.95 din/kg

✓359.99 RSD1799.95 din/kg

✓364.99 RSD1824.95 din/kg

✓373.99 RSD1869.95 din/kg
✓377.49 RSD1887.45 din/kg
✓389.99 RSD1949.95 din/kg
✓389.99 RSD1949.95 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

160.44
1604.40 din/kg
178.30
1783.00 din/kg179.99
1799.90 din/kg179.99
1799.90 din/kg
179.99
1799.90 din/kg
182.99
1829.90 din/kg+3 vise


990.00
3960.00 din/kg
1080.00
4320.00 din/kg

329.99
1649.95 din/kg349.99
1749.95 din/kg349.99
1749.95 din/kg
352.00
1760.00 din/kg
360.00
1800.00 din/kg
382.50
1912.50 din/kg
112.00
112.00 din/kg

339.99
1699.95 din/kg419.98
2099.90 din/kg
419.99
2099.95 din/kg
419.99
2099.95 din/kg419.99
2099.95 din/kg
419.99
2099.95 din/kg+12 vise


839.99
1679.98 din/kg
976.00
1952.00 din/kg979.97
1959.94 din/kg979.99
1959.98 din/kg
979.99
1959.98 din/kg
984.99
1969.98 din/kg+12 vise


195.00
975.00 din/kg314.99
1574.95 din/kg314.99
1574.95 din/kg
373.90
1869.50 din/kg
400.00
2000.00 din/kg469.99
2349.95 din/kg+3 vise


939.80
1879.60 din/kg
992.00
1984.00 din/kg
999.00
1998.00 din/kg999.95
1999.90 din/kg
999.95
1999.90 din/kg999.99
1999.98 din/kg+12 vise
