Logo
lupa-ikonica
lupa-ikonica
Omiljeni
Akcija
Kafa mlevena Extra Arabica 200g
Zlatan Trag-logo
356.60
1783.00 din/kg
Maxi-logo
359.99
1799.95 din/kg
Univerexport-logo
359.99
1799.95 din/kg
Mega Maxi-logo
359.99
1799.95 din/kg
DTL Leon-logo
364.99
1824.95 din/kg
Shop&Go-logo
373.99
1869.95 din/kg
DIS-logo
377.49
1887.45 din/kg
IDEA-logo
389.99
1949.95 din/kg
Roda-logo
389.99
1949.95 din/kg
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :
baner

Poređenje jediničnih cena

Najjeftinije po kg: Zlatan Trag po 1783.00 din/kg
ProdavacPakovanjeCenaCena po jedinici
Zlatan Trag
Zlatan Tragnajjeftinije
200g
356.60 din
1783.00 din/kg
Maxi
Maxi
200g
359.99 din
1799.95 din/kg
Univerexport
Univerexport
200g
359.99 din
1799.95 din/kg
Mega Maxi
Mega Maxi
200g
359.99 din
1799.95 din/kg
DTL Leon
DTL Leon
200g
364.99 din
1824.95 din/kg
Shop&Go
Shop&Go
200g
373.99 din
1869.95 din/kg
DIS
DIS
200g
377.49 din
1887.45 din/kg
IDEA
IDEA
200g
389.99 din
1949.95 din/kg
Roda
Roda
200g
389.99 din
1949.95 din/kg

Varijante pakovanja

Varijanta
DIS
DIS
Zlatan Trag
Zlatan Trag
Maxi
Maxi
Univerexport
Univerexport
Mega Maxi
Mega Maxi
DTL Leon
DTL Leon
Shop&Go
Shop&Go
IDEA
IDEA
Roda
Roda
Najjeftinija
160.441604.40 din/kg
178.301783.00 din/kg
179.991799.90 din/kg
179.991799.90 din/kg
179.991799.90 din/kg
182.991829.90 din/kg
186.991869.90 din/kg
199.991999.90 din/kg
199.991999.90 din/kg
1604.40 din/kg
377.491887.45 din/kg
356.601783.00 din/kg
359.991799.95 din/kg
359.991799.95 din/kg
359.991799.95 din/kg
364.991824.95 din/kg
373.991869.95 din/kg
389.991949.95 din/kg
389.991949.95 din/kg
1783.00 din/kg

Mapa dostupnosti

Dostupno kod 9 od 75 prodavaca
Zlatan Trag
Zlatan Trag
✓356.60 RSD1783.00 din/kg
Maxi
Maxi
✓359.99 RSD1799.95 din/kg
Univerexport
Univerexport
✓359.99 RSD1799.95 din/kg
Mega Maxi
Mega Maxi
✓359.99 RSD1799.95 din/kg
DTL Leon
DTL Leon
✓364.99 RSD1824.95 din/kg
Shop&Go
Shop&Go
✓373.99 RSD1869.95 din/kg
DIS
DIS
✓377.49 RSD1887.45 din/kg
IDEA
IDEA
✓389.99 RSD1949.95 din/kg
Roda
Roda
✓389.99 RSD1949.95 din/kg

Prijave cena korisnika

Cene koje su kupci prijavili na licu mesta

Prijavite se da prijavite cenu

Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

Uporedite sa sličnim proizvodima