
Omiljeni
Akcija

60.00
181.82 din/L
69.99
212.09 din/L
74.99
227.24 din/L
75.00
227.27 din/L
77.85
235.91 din/L77.99
236.33 din/L
77.99
236.33 din/L
77.99
236.33 din/L
78.00
236.36 din/L
78.83
238.88 din/L79.64
241.33 din/L79.65
241.36 din/L79.65
241.36 din/L
84.00
254.55 din/LGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: Metalac Proleter po 181.82 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 0.33L | 60.00 din | 181.82 din/L |
![]() | 0.33L | 69.99 din | 212.09 din/L |
![]() | 0.33L | 74.99 din | 227.24 din/L |
![]() | 0.33L | 75.00 din | 227.27 din/L |
![]() | 0.33L | 77.85 din | 235.91 din/L |
| 0.33L | 77.99 din | 236.33 din/L | |
![]() | 0.33L | 77.99 din | 236.33 din/L |
![]() | 0.33L | 77.99 din | 236.33 din/L |
![]() | 0.33L | 78.00 din | 236.36 din/L |
![]() | 0.33L | 78.83 din | 238.88 din/L |
| 0.33L | 79.64 din | 241.33 din/L | |
| 0.33L | 79.65 din | 241.36 din/L | |
| 0.33L | 79.65 din | 241.36 din/L | |
![]() | 0.33L | 84.00 din | 254.55 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
60.00181.82 din/L | 69.99212.09 din/L | 74.99227.24 din/L | 75.00227.27 din/L | 77.85235.91 din/L | 77.99236.33 din/L | 77.99236.33 din/L | 77.99236.33 din/L | 78.00236.36 din/L | 78.83238.88 din/L | 79.64241.33 din/L | 79.65241.36 din/L | 79.65241.36 din/L | 84.00254.55 din/L | — | 181.82 din/L | |
| — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 85.65171.30 din/L | 171.30 din/L |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 14 od 75 prodavaca
✓60.00 RSD181.82 din/L

✓69.99 RSD212.09 din/L

✓74.99 RSD227.24 din/L

✓75.00 RSD227.27 din/L

✓77.85 RSD235.91 din/L
✓77.99 RSD236.33 din/L

✓77.99 RSD236.33 din/L

✓77.99 RSD236.33 din/L

✓78.00 RSD236.36 din/L

✓78.83 RSD238.88 din/L
✓79.64 RSD241.33 din/L
✓79.65 RSD241.36 din/L
✓79.65 RSD241.36 din/L

✓84.00 RSD254.55 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

129.00
129.00 din/kom
138.99
138.99 din/kom
149.99
149.99 din/kom
65.00
65.00 din/kom
77.85
2.36 din/L
78.82
2.39 din/L

55.00
166.67 din/L74.65
226.21 din/L74.65
226.21 din/L
79.99
242.39 din/L

327.49
3274.90 din/kg
339.98
3399.80 din/kg364.50
3645.00 din/kg364.50
3645.00 din/kg372.49
3724.90 din/kg
372.49
3724.90 din/kg+3 vise

92.00
2300.00 din/kg

205.88
4679.09 din/kg209.99
4772.50 din/kg
209.99
4772.50 din/kg
209.99
4772.50 din/kg
224.00
5090.91 din/kg
224.99
5113.41 din/kg+13 vise

202.99
4059.80 din/kg207.49
4149.80 din/kg
207.49
4149.80 din/kg
207.49
4149.80 din/kg225.09
4501.80 din/kg225.09
4501.80 din/kg+1 vise

