Omiljeni
Akcija

134.99
89.99 din/L148.99
99.33 din/L
148.99
99.33 din/L
149.90
99.93 din/L
149.99
99.99 din/L
149.99
99.99 din/L
149.99
99.99 din/L150.99
100.66 din/L
152.49
101.66 din/LGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po L: Plus Cash&Carry po 89.99 din/L
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 1.5L | 134.99 din | 89.99 din/L |
| 1.5L | 148.99 din | 99.33 din/L | |
![]() | 1.5L | 148.99 din | 99.33 din/L |
![]() | 1.5L | 149.90 din | 99.93 din/L |
![]() | 1.5L | 149.99 din | 99.99 din/L |
![]() | 1.5L | 149.99 din | 99.99 din/L |
![]() | 1.5L | 149.99 din | 99.99 din/L |
| 1.5L | 150.99 din | 100.66 din/L | |
![]() | 1.5L | 152.49 din | 101.66 din/L |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
99.9999.99 din/L | 107.14107.14 din/L | 109.99109.99 din/L | 111.00111.00 din/L | 115.00115.00 din/L | 115.00115.00 din/L | 116.95116.95 din/L | 117.49117.49 din/L | 117.49117.49 din/L | 117.49117.49 din/L | 118.28118.28 din/L | 118.88118.88 din/L | 118.88118.88 din/L | 119.99119.99 din/L | 119.99119.99 din/L | 119.99119.99 din/L | 120.12120.12 din/L | 120.12120.12 din/L | 126.00126.00 din/L | — | 99.99 din/L | |
134.9989.99 din/L | — | 149.9999.99 din/L | — | — | — | — | 148.9999.33 din/L | 152.49101.66 din/L | 148.9999.33 din/L | — | — | 149.9999.99 din/L | 150.99100.66 din/L | 149.9999.99 din/L | — | — | — | — | 149.9099.93 din/L | 89.99 din/L |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 9 od 75 prodavaca
✓134.99 RSD89.99 din/L
✓148.99 RSD99.33 din/L

✓148.99 RSD99.33 din/L

✓149.90 RSD99.93 din/L

✓149.99 RSD99.99 din/L

✓149.99 RSD99.99 din/L

✓149.99 RSD99.99 din/L
✓150.99 RSD100.66 din/L

✓152.49 RSD101.66 din/L
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

158.49
79.25 din/L
172.00
86.00 din/L
175.00
87.50 din/L
177.21
88.61 din/L177.99
89.00 din/L
177.99
89.00 din/L+8 vise


79.99
159.98 din/L
87.00
174.00 din/L
88.00
176.00 din/L
88.35
176.70 din/L
88.44
176.88 din/L88.49
176.98 din/L+14 vise

89.00
3.56 din/L
91.35
3.65 din/L95.99
63.99 din/L59.99
30.00 din/L
0.15
0.15 din/L
0.15
0.15 din/L

79.99
159.98 din/L
81.00
162.00 din/L
84.00
168.00 din/L87.99
175.98 din/L
88.00
176.00 din/L88.49
176.98 din/L+11 vise


