Logo
lupa-ikonica
lupa-ikonica
Omiljeni
Akcija
Amigos kafa 100g
DTL Leon-logo
157.99
1579.90 din/kg
Zlatan Trag-logo
198.40
1984.00 din/kg
IDEA-logo
198.84
1988.40 din/kg
Roda-logo
198.84
1988.40 din/kg
Maxi-logo
198.99
1989.90 din/kg
Shop&Go-logo
198.99
1989.90 din/kg
Mega Maxi-logo
198.99
1989.90 din/kg
DIS-logo
199.15
1991.50 din/kg
Grafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :
baner

Poređenje jediničnih cena

Najjeftinije po kg: DTL Leon po 1579.90 din/kg
ProdavacPakovanjeCenaCena po jedinici
DTL Leon
DTL Leonnajjeftinije
100g
157.99 din
1579.90 din/kg
Zlatan Trag
Zlatan Trag
100g
198.40 din
1984.00 din/kg
IDEA
IDEA
100g
198.84 din
1988.40 din/kg
Roda
Roda
100g
198.84 din
1988.40 din/kg
Maxi
Maxi
100g
198.99 din
1989.90 din/kg
Shop&Go
Shop&Go
100g
198.99 din
1989.90 din/kg
Mega Maxi
Mega Maxi
100g
198.99 din
1989.90 din/kg
DIS
DIS
100g
199.15 din
1991.50 din/kg

Varijante pakovanja

Varijanta
DTL Leon
DTL Leon
Zlatan Trag
Zlatan Trag
IDEA
IDEA
Roda
Roda
Maxi
Maxi
Shop&Go
Shop&Go
Mega Maxi
Mega Maxi
DIS
DIS
Najjeftinija
157.991579.90 din/kg
198.401984.00 din/kg
198.841988.40 din/kg
198.841988.40 din/kg
198.991989.90 din/kg
198.991989.90 din/kg
198.991989.90 din/kg
199.151991.50 din/kg
1579.90 din/kg
314.991574.95 din/kg
396.701983.50 din/kg
397.691988.45 din/kg
389.991949.95 din/kg
397.991989.95 din/kg
397.991989.95 din/kg
397.991989.95 din/kg
398.301991.50 din/kg
1574.95 din/kg

Mapa dostupnosti

Dostupno kod 8 od 75 prodavaca
DTL Leon
DTL Leon
✓157.99 RSD1579.90 din/kg
Zlatan Trag
Zlatan Trag
✓198.40 RSD1984.00 din/kg
IDEA
IDEA
✓198.84 RSD1988.40 din/kg
Roda
Roda
✓198.84 RSD1988.40 din/kg
Maxi
Maxi
✓198.99 RSD1989.90 din/kg
Shop&Go
Shop&Go
✓198.99 RSD1989.90 din/kg
Mega Maxi
Mega Maxi
✓198.99 RSD1989.90 din/kg
DIS
DIS
✓199.15 RSD1991.50 din/kg

Prijave cena korisnika

Cene koje su kupci prijavili na licu mesta

Prijavite se da prijavite cenu

Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!

Uporedite sa sličnim proizvodima