Omiljeni
Akcija

157.99
1579.90 din/kg
198.40
1984.00 din/kg198.84
1988.40 din/kg198.84
1988.40 din/kg198.99
1989.90 din/kg
198.99
1989.90 din/kg
198.99
1989.90 din/kg199.15
1991.50 din/kgGrafikon promene cena
Prodavac :
Vremenski period :

Poređenje jediničnih cena
Najjeftinije po kg: DTL Leon po 1579.90 din/kg
| Prodavac | Pakovanje | Cena | Cena po jedinici |
|---|---|---|---|
![]() | 100g | 157.99 din | 1579.90 din/kg |
![]() | 100g | 198.40 din | 1984.00 din/kg |
| 100g | 198.84 din | 1988.40 din/kg | |
| 100g | 198.84 din | 1988.40 din/kg | |
| 100g | 198.99 din | 1989.90 din/kg | |
![]() | 100g | 198.99 din | 1989.90 din/kg |
![]() | 100g | 198.99 din | 1989.90 din/kg |
| 100g | 199.15 din | 1991.50 din/kg |
Varijante pakovanja
| Varijanta | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | Najjeftinija | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
157.991579.90 din/kg | 198.401984.00 din/kg | 198.841988.40 din/kg | 198.841988.40 din/kg | 198.991989.90 din/kg | 198.991989.90 din/kg | 198.991989.90 din/kg | 199.151991.50 din/kg | 1579.90 din/kg | |
314.991574.95 din/kg | 396.701983.50 din/kg | 397.691988.45 din/kg | 389.991949.95 din/kg | 397.991989.95 din/kg | 397.991989.95 din/kg | 397.991989.95 din/kg | 398.301991.50 din/kg | 1574.95 din/kg |
Mapa dostupnosti
Dostupno kod 8 od 75 prodavaca
✓157.99 RSD1579.90 din/kg

✓198.40 RSD1984.00 din/kg
✓198.84 RSD1988.40 din/kg
✓198.84 RSD1988.40 din/kg
✓198.99 RSD1989.90 din/kg

✓198.99 RSD1989.90 din/kg

✓198.99 RSD1989.90 din/kg
✓199.15 RSD1991.50 din/kg
Prijave cena korisnika
Cene koje su kupci prijavili na licu mesta
Još nema prijava za ovaj proizvod. Budi prvi koji će prijaviti cenu!


2430.00
2430.00 din/kg

2.20
2.20 din/kg
2419.99
2419.99 din/kg
2430.00
2430.00 din/kg
2460.00
2460.00 din/kg
2469.99
2469.99 din/kg
2703.50
2703.50 din/kg

539.99
2159.96 din/kg
569.99
2279.96 din/kg
664.90
2659.60 din/kg

1499.00
5996.00 din/kgAkcija
Espresso kafa CARRARO Globo Oro u zrnu 1kg

Akcija
Espresso kafa CARRARO Super Bar u zrnu 1kg

Akcija
Espresso kafa DELONGHI Crema u zrnu 1kg


3800.00
3800.00 din/kg

1740.00
6960.00 din/kg
1740.00
6960.00 din/kg